Naszyjnik czarno-złota krawatka

Srebrny naszyjnik z czarno-złotymi kostkami to elegancja sama w sobie. Pozłacany srebrny łańcuszek typu krawatka może stać się Twoim ulubionym dodatkiem na wielkie wyjścia. Prostota projektu w połączeniu ze zgrabną ornamentacją zwraca uwagę, a mimo to pozostaje subtelnym akcesorium.

O tym, jak pielęgnować naszyjnik krawatkę i z czym go nosić, przeczytasz poniżej.

Naszyjnik krawatka

Naszyjnik krawatka jest wykonany ze srebra próby 925, a w procesie galwanizacji został pozłocony warstwą szlachetnego kruszcu. Składa się z lekkiego i delikatnego łańcuszka o klasycznym splocie, który został uzupełniony dodatkiem dekoracyjnych kostek. Kostki występują naprzemiennie w czerni i złocie, tworząc wyjątkowy efekt. 

Podstawowa część łańcuszka ma rozmiar 43 cm. Przedłużka tworząca krawatkę to dodatkowe 6 cm spływające łagodnie po dekolcie. 

Jak nosić czarno-złotą krawatkę?

Czarno-złota krawatka to niezwykle elegancka biżuteria. Dzięki pozłoceniu błyszczy się intensywnie w słońcu i wspaniale współgra z ciepłym odcieniem skóry. Pięknie prezentuje się także w sztucznym świetle, dlatego jest chętnie wybierana na wieczorne oficjalne wyjścia.

Projekt naszyjnika, którego krawatka spływa w dół dekoltu to propozycja szczególnie dla głęboko wyciętych elementów garderoby. Przy dużym dekolcie typu V, naszyjnik krawatka będzie stylowym dopełnieniem eksponującym odkryte fragmenty ciała.

Co ciekawe, naszyjnik typu krawatka wygląda doskonale również przy małych dekoltach. Wypróbuj połączenie zabudowanej eleganckiej sukienki o gładkim fasonie i tego naszyjnika. Krawatka doda stonowanej stylizacji charakteru!

Jeśli masz ochotę na więcej ozdób, dobierz do naszyjnika krawatki pasującą bransoletkę z czarno-złotą kostką. 

Konserwacja pozłacanego naszyjnika typu krawatka

W przypadku czarno-złotego naszyjnika krawatki konserwacja wygląda tak samo, jak innej pozłacanej srebrnej biżuterii:

  • Pamiętaj o zdejmowaniu naszyjnika przed snem oraz przed kąpielą. Dzięki temu warstwa złota pozostanie błyszcząca i nie będzie się ścierać.
  • Przechowuj naszyjnik w bezpiecznym miejscu. Może to być kuferek na biżuterię wyściełany miękką tkaniną lub woreczek.
  • Łagodnie przecieraj łańcuszek i ozdobne klocki, jeśli trzeba je wyczyścić. Używaj do tego celu miękkiej ściereczki.

3095179076

Parametry

Kruszec
Srebro złocone

Mogą Ci się także spodobać