Bransoletka typu bangle serce

Okrągła, sztywna bransoletka zakończona kuleczkami, to model typu bangle. To oryginalny, ale jednocześnie uniwersalny element biżuteryjny. Jest świetnym pomysłem na prezent dla osoby, która zwraca uwagę na detale. Spodoba się każdej romantyczce i miłośniczce elegancji. Okrągła, sztywna forma daje wyszukany efekt i zawsze wygląda perfekcyjnie. 

Sprawdź, do czego najlepiej pasuje bransoletka bangle serce i jakie są sposoby jej konserwacji. 

Bangle serce 

Bransoletka typu bangle serce to propozycja z pozłacanego srebra próby 925. Modele bangle to zapożyczenie biżuteryjne z kultury azjatyckiej, dokładnie japońskiej. Bangle pięknie prezentuje się jako samodzielna ozdoba, ale także w połączeniu z innymi podobnymi bransoletkami.

To, że srebro jest pozłacane oznacza, że srebrna baza bransoletki została pokryta cienką warstwą złota w procesie galwanizacji. 

Bransoletka składa się ze sztywnego okrągłego szkieletu z dekoracyjnym sercem wypełnionym cyrkonią.

Bransoletka bangle serce – do czego pasuje?

Pozłacana bransoletka srebrna bangle pasuje do wielu stylizacji. Najczęściej jest wybierana do lekkich, zwiewnych ubrań w stylu plażowym lub boho. Jest też stylowym uzupełnieniem eleganckiej i oficjalnej garderoby. Zestawiaj bangle serce z klasycznym żakietem lub koszulową bluzką i szpilkami. 

Ze względu na zastosowanie procesu pozłacania, bransoletka bangle serce najpiękniej prezentuje się w zestawieniu z ciepłym typem urody. Skóra o słonecznym odcieniu w połączeniu ze złocistym blaskiem biżuterii robi niesamowite wrażenie. 

Jak przechowywać i jak dbać o bransoletkę bangle serce?

Biżuteria lubi być odpowiednio pielęgnowana. Pamiętaj o zastosowaniu się do najważniejszych zasad konserwacji pozłacanego srebra:

  • Zdejmuj bangle serce przed kąpielą i przed snem. Dzięki temu unikniesz zarysowań, ścierania się złotej warstwy i szybkiego zużycia.
  • W czasie, gdy nie nosisz biżuterii pozłacanej, umieszczaj ją w specjalnych kuferkach, puzderkach lub miękkich woreczkach.
  • Jeśli Twoja bransoletka wymaga czyszczenia, używaj do tego celu wyłącznie miękkich i delikatnych ściereczek, by nie uszkodzić powierzchni.

0200000095

Parametry

Motyw
Serce
Kruszec
Srebro złocone
Kamienie
Białe

Mogą Ci się także spodobać