Naszyjnik Bohemian

Styl boho to doskonały wybór w trakcie letnich miesięcy. Tak właśnie jest w przypadku naszyjnika Bohemian składającego się z sześciu blaszek w kształcie wydłużonych rombów. Pomiędzy nimi umieszczono kolorowe koraliki, z których każdy różni się od pozostałych. Całość została zawieszona na delikatnym łańcuszku w złotym kolorze. Dzięki temu naszyjnik w stylu boho prezentuje się bardzo stylowo, a zarazem od razu przywodzi na myśl słoneczne lato.

Naszyjnik Bohemian został wykonany ze srebra pozłacanego próby 925 z dodatkiem syntetycznych koralików. Jego długość to 40 cm, ale na końcu znajduje się także pięciocentymetrowa przedłużka. Dzięki temu możesz dopasować wysokość naszyjnika z przodu do dekoltu oraz własnych preferencji. Po założeniu biżuteria tworzy zaokrąglony kształt, dlatego prezentuje się najlepiej z bluzkami z wycięciem w podobnej formie. To produkt, który zniesie codzienną eksploatację przez długi czas, wciąż prezentując się nienagannie i bardzo efektownie.

Jak nosić naszyjnik Bohemian?

Naszyjnik Bohemian pozwala na zupełne odmienienie wielu stylizacji. Pasuje idealnie do zwiewnych ubrań w stylu boho, ale komponuje się doskonale również z bardziej elegancką odzieżą, którą zakłada się np. do pracy czy na ważne spotkania. Sprawdzi się świetnie także w połączeniu ze stylizacjami bazującymi na kształcie karo, pod postacią wycięć, motywów czy ozdób. Wówczas stanie się dopełnieniem tej formy, spajając wszystkie elementy ubioru.

Naszyjnik Bohemian jest doskonałym wyborem w trakcie miesięcy letnich, kiedy to stawia się na zwiewne, kolorowe ubrania i dodatki. Produkt wchodzi w skład bardziej rozbudowanej kolekcji, dlatego warto zestawiać go również z pasującą bransoletką. Taka całość będzie wyglądała świetnie jako uzupełnienie białej, letniej sukienki, ale nie tylko. Biżuteria w stylu boho może zostać połączona również z wieloma innymi ubraniami, utrzymanymi w bardziej formalnym i nowoczesnym stylu. Kolorowy naszyjnik będzie wyglądał doskonale także z wielobarwną sukienką, paskiem czy ozdobami włosów.

3305571508

Parametry

Kruszec
Srebro złocone
Kamienie
Kolorowe

Mogą Ci się także spodobać